Monitör & TV Tamiri

  1. Anasayfa
  2. Monitör & TV Tamiri

Monitör & TV Tamiri

Servisimize ulaştırılan Monitör  ve Tv öncelikle arıza tespiti yapılarak tarafınıza SMS ile Uzman personelimiz tarafından yapılır. Tüm Servis süreci tarafınıza SMS ile bildirilir. Monitör’e ve Tv Ait tüm aksesuar ve Yedek Parçalar Stoklarımızda mevcut olup, Elimizde olmayan parça ve/veya Aksesuarlar hızlıca temin edilebilmektedir. Servis Hizmetimiz 1 Yıl Onarım Garantili olarak işlem yapılmaktadır.

İşlem Süreçleri Aşağıdaki Gibidir.

Arızalı Servis Ürün Kabul Süreci :
Öncelikle Arızalı Cihaz veya Kart göndermek için İstanbul dışından Aras Kargo avantajlı Anlaşmamızı kullanarak, İstanbul içinde ise yine avantajlı anlaşmamız olan Moto kurye ile ücretini ödeyerek gönderebilirsiniz. Servisimize ulaşan Cihaz için Cari Müşteri Kaydı ve Arızalı ürün Tanıtım kartı açılır. Bu işlem sonrasında müşterimiz SMS ile bilgilendirilerek süreci takip edebilmesi için gerekli olan İş emri Numarası paylaşılır.

Arıza ve Parça Gereksinim Tespiti :
Arızalı Cihaz veya Kart Öncelikle doğal çalışma ortamı Simüle edilerek teste alınır. Bu test esnasında ki karakteristik davranışları gözlemlenerek Cihaz/kart üzerindeki malzemenin akım/gerilim özellikleri En son teknoloji ürünü olan cihazlarımız ile takibi yapılarak arıza tespit edilir. Elektronik kart modern onarım şekillerinden birisi olan enerji vermeden elektronik malzemelerin karakteristik empedans eğrilerine analiz edilerek arızanın tam yeri tespit edilir. Böylece kartın üzerinde ilgisi olmayan malzemelerin hasar görmesi engellenmektedir.

Onarım Onayı ve Onarım Süreci :
Arıza tespiti yapılmış Ürün veya kartın sorunlu ve/veya ihtiyaç duyulan gereksinimleri listelenerek fiyatlandırılır. Fiyatlandırma sonrasında Müşterimiz ile irtibata geçilerek sorun ve fiyat bilgisi diagramı paylaşılır. Tamiri gerçekleştirilen elektronik kartların her biri yapılan işlemlerin ve müşterinin takibi açısından lazer yazıcıdan çıkartılan barkodlu ve tarih içeren etiketle yapıştırılarak takip edilmektedir.

Test ve Kalibrasyon :
Onarımı yapılan cihaz ile ilgili servis personelimiz teknik servisimizde gerekli testlerden geçirildikten sonra tam olarak çalıştığı görüldükten sonra müşteriye teslim veya sevk edilmektedir.

Paketleme ve Sevk :
Tüm işlemleri tamamlanan Monitör ve Tv Havalı cep poşetlere konularak kutu ambalajı yapılır. Müşterimizin belirtmiş olduğu geri gönderim seçeneği göz önünde bulundurularak Kargo/Moto Kurye ile en hızlı sürede teslimatı yapılmaktadır.

Menü